Klimatyzacja Inwerterowa

Klimatyzacja dla firm

W pracy spędzamy nawet ⅓ dorosłego życia. Odpowiedni klimat wpływa na samopoczucie i wydajność w pracy. W biurach możemy montować klimatyzatory wszelkiego rodzaju, dobrze sprawdzają się klimatyzatory naścienne flexi, podsufitowe, kasetonowe, kanałowe.

Do zastosowań biurowych szczególnie polecamy klimatyzatory między stropowe kasetonowe. Charakteryzują się one zwartą lekką budową. Jest to idealne rozwiązanie dla firm w których zamontowany jest sufit podwieszony, gdyż nie zajmuje miejsca na podłodze, czy ścianach. Wylot powietrza może być skierowany w każdym z czterech kierunków. Klimatyzator tego typu doskonale rozprowadza chłód po całym pomieszczeniu. Do najlepszych urządzeń w tej kategorii należą klimatyzatory kasetonowe. Są to bardzo niezawodne, ciche, nowoczesne urządzenia, mogą być montowane w pomieszczeniach o wysokości nawet 4,2m. Jest to system oparty o nowoczesną technologię inwerterową, zapewniającą znaczne oszczędności w kosztach eksploatacji tych urządzeń.

W biurach, gdzie nie ma sufitu podwieszanego, polecamy unikalne rozwiązanie klimatyzatora podstropowego z 4- kierunkowym nawiewem . Jest to idealne rozwiązanie dla biur sklepów, restauracji nie posiadających sufitu podwieszanego. Inne zalety to:

  • pozostawia pełnie miejsca na podłodze i ścianach
  • dobrze rozprowadza chłód po całym pomieszczeniu
  • cicha praca
  • pompka skroplin wbudowana w urządzenie
  • ciekawy wygląd

Skontaktuj się z nami!
Pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie i przygotujemy ofertę.

Serwis

Oferowane przez nas urządzenia są najwyższej jakości i gwarantują prawidłową pracę przez wiele lat.

Warunkiem otrzymania pięcioletniej gwarancji jest montaż przez wyspecjalizowaną firmę posiadającą uprawnienia nadawane przez producenta urządzeń a także przestrzeganie przeglądów serwisowych.

Kontakt