Dla firm

klimatyzacja dla firmy

Skontaktuj się z nami!
Pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie i przygotujemy ofertę.

tel./faks: 22 633 33 11
tel./faks: 22 633 33 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W pracy spędzamy nawet 1/3 dorosłego życia. Odpowiedni klimat wpływa na samopoczucie i wydajność w pracy. W biurach możemy montować klimatyzatory wszelkiego rodzaju, dobrze sprawdzają się klimatyzatory naścienne flexi, podsufitowe, kasetonowe, kanałowe. Do zastosowań biurowych szczególnie polecamy klimatyzatory między stropowe kasetonowe. Charakteryzują się one zwartą lekką budową. Jest to idealne rozwiązanie dla firm w których zamontowany jest sufit podwieszony, gdyż nie zajmuje miejsca na podłodze, czy ścianach. Wylot powietrza może być skierowany w każdym z czterech kierunków. Klimatyzator tego typu doskonale rozprowadza chłód po całym pomieszczeniu.

Więcej

Dla domu

klimatyzacja dla domu

Wybierz zestaw klimatyzacji do metrażu:

powierzchnia: 20m2 , 25m2 , 35m2 , 40m2 , 50m2, 60m2 , 70m2 , 80m2

Dom jest naszą ostoją, miejscem gdzie spędzamy wolne chwile, odpoczywamy. Dlatego tak ważnym jest zapewnienie odpowiednich warunków naszego tam przebywania nawet w największe upały lub chłody.

Jeżeli zdecydujemy się na montaż klimatyzacji w swoim mieszkaniu najlepiej zrobić to na samym początku inwestycji lub podczas remontu. Najłatwiej wtedy zamaskować instalację klimatyzacji i skroplin wkuwając ją w ścianę.

Do użytku domowego przeznaczone są przede wszystkim klimatyzatory naścienne. Duża gama produktów pozwala na dostosowanie ich do wystroju różnych pomieszczeń.

Więcej